TCPL

Kto jest pomysłodawcą Tattoo Championship Poland?

 • Szymon
  Szumala
  Szymon Szumala

  Szymon Szumala

  W branży od 14 lat. Założyciel Golden Watch Tattoo, w którym na co dzień jest nauczycielem i mentorem. Rozpoczynał swoją wędrówkę po świecie tatuażu od realizmu jednak dziś specjalizuje się w stylu graficznym/bajkowym będąc jednocześnie przodownikiem nurtu z wykorzystaniem postaci z Disney’a. Uczestnik ponad osiemdziesięciu eventów branżowych w kraju jak i za granicą. Wielokrotnie nagradzany podczas krajowych konwencji w kategorii Best of Show, ponadto zdobywca wielu nagród na arenie międzynarodowej, min. w Wenecji, Epinal, Turynie, Zwickau, Palermo, Dublinie czy Cork.

 • Tomasz
  Tofi
  Torfinski
  Tomasz Tofi Torfiński

  Tomasz Tofi Torfiński

  Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na wydziale edukacji artystycznej. W branży od 21 lat, od 13 lat właściciel studia INK-OGNITO w Rybniku. Na co dzień przedstawiciel stylu surrealistycznego bazującego na autorskich grafikach 3D. Ponadto, uczestnik ponad 250 wydarzeń branżowych na całym świecie, zdobywca nagród na konwencjach w Krakowie, Paryżu, Londynie, Berlinie, Brukseli, Sztokholmie, Nowej Zelandii i Tajwanie. Autor serii wywiadów pod nazwą thINK Different a także pierwszych seminariów branżowych dotyczących projektowania 3D. Wielokrotnie juror podczas polskich i zagranicznych konwencji tatuażu.

 • Max
  Pniewski
  Max Pniewski

  Max Pniewski

  W branży od ponad 23 lat. Specjalizuje się w stylu realistycznym/malarskim będąc jednocześnie wyłącznym twórcą znanego już dziś na skalę globalną o nazwie Legolism. Sześciokrotnie nominowany do tytułu „Tattoo Artist of the Year…..” na Wyspach Brytyjskich, a także doceniony nagrodą branżową za wkład w rozwój Brytyjskiej Sceny Tatuażu w 2017 roku w Blackpool. Zdobywca ponad 50 nagród na całym świecie m.in. w Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku czy San Francisco. Uczestnik ponad 200 konwencji tatuażu. Juror zarówno na Polskich jak i zagranicznych konwencjach tatuażu (Mediolan, Venezia, Bruksela, Praga). 8 lat prowadzący Southmead Tattoo w Bristolu (UK), a od 2016 roku właściciel Phoenix Rising Tattoo w Toruniu (PL).